
Genderka styropian FASADA EXTRA PLUS λ:0.031

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 7 dni roboczych
Genderka styropian PODŁOGA EPS100, λ:0.036

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 7 dni roboczych
Austrotherm styropian PODŁOGA EPS 80, λ:0.037

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Atlas SALTA farba silikonowa baza biała 10l

Dostępność: u dostawcy
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
ATLAS Salta silikonowa farba elewacyjna dostępna w palecie 400 kolorów (łącznie w 3 grupach cenowych).
Oferowany produkt to biała baza farby nie zawierająca kosztów barwienia do wymaganego koloru. Koszt barwienia jest ustalany indywidualnie dla każdego koloru po konsultacji ze sklepem Pan Bogdan.
Najważniejsze cechy:
- wysoko odporna na zabrudzenia,
- mocno kryjąca,
- odporna na warunki atmosferyczne,
- bezpodkładowa, nisko nasiąkliwa,
- wyjątkowa trwałość kolorów.
Szerokie spektrum malowanych budynków – mieszkalne (jedno- i wielorodzinne), użyteczności publicznej, gospodarcze, przemysłowe.
Stosowana jako powłoka dekoracyjna i ochronna - również na powierzchnie narażone na duże obciążenia termiczne i użytkowe.
Zalecana na świeże tynki - umożliwia malowanie tynków cienkowarstwowych mineralnych po 5 dniach od ich wykonania.
Główne właściwości:
- Farba ATLAS SALTA produkowana jest na bazie specjalnie wyselekcjonowanej dyspersji polimerowej oraz wysokogatunkowych wypełniaczy i pigmentów,
- tworzy powłokę niepodatną na rozwój glonów,
- tworzy powierzchnię odporną na przywieranie zanieczyszczeń – powłoka farby jest niezwykle zwarta i gładka, dzięki czemu osiadające na niej drobiny brudu oraz zarodniki grzybów łatwo tracą z nią kontakt i są usuwane w sposób naturalny, wraz z deszczem i wiatrem,
- wysoka paroprzepuszczalność – powłoka farby tworzy mikroporowatą – tzw. „oddychającą” strukturę, zapewniającą swobodny transport pary wodnej przez malowaną przegrodę,
- odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych – farba łączy w sobie zalety farb krzemianowych i dyspersyjnych, wysoką elastyczność, doskonałą paroprzepuszczalność, niską nasiąkliwość oraz odporność na ścieranie, dzięki czemu posiada wyjątkową odporność na zwietrzenie, zmienne warunki atmosferyczne oraz agresywne składniki zawarte w podłożu i środowisku naturalnym,
- swoboda aranżacji – paleta 400 modnych kolorów, zgodnych z Kolorystyką Tynków i Farb SAH,
- trwałe kolory – dzięki wykorzystaniu pigmentów najnowszej generacji farba ATLAS SALTA posiada wysoką odporność na działanie promieni UV, tym samym zapewnia wieloletnią trwałość koloru na wykonanej elewacji,
- zalecana na świeże tynki - umożliwia malowanie mineralnych tynków cienkowarstwowych po 5 dniach od ich wykonania,
- aplikacja w obniżonych temperaturach – po dodaniu środka ATLAS ESKIMO możliwe jest użycie farby w obniżonych temperaturach (do 0°C) i przy podwyższonej wilgotności (do ok. 80%),
- nie wymaga podkładu – pierwsza warstwa farby gruntuje podłoże.
Dane techniczne:
- pojemność: 10l,
- zużycie: ok. 0,15l/m2,
- czas schnięcia pierwszej warstwy: ok 6 godzin,
- użytkowanie: po minimum 24 godzinach,
- kolor: według palety SAH firmy Atlas.
Potrzebujesz pomocy w wyliczeniu lub doborze koloru – Pan Bogdan z chęcią doradzi. Zapraszam do kontaktu wykonam kompleksowe zestawienie lub wycenę.
Isover Profit-Mata 0.035 W/m*K - 10cm

Dostępność: spodziewana dostawa
Fast Architect 200 baza 10l

Dostępność: w magazynie | do 5 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Fast Architect 200 baza w powłoce mat do zabarwienia w mieszalniku zgodnie z paletą kolorów FAST COLOR SYSTEM.
Ekologiczna farba lateksowa o bardzo dobrej odporności na szorowanie i zmywalności oraz doskonałej adhezji do podłoży mineralnych. Innowacyjna formuła tworzy trwałą powłokę o matowym wykończeniu, które rozprasza promienie światła, dając idealny wygląd ściany. Produkt opracowany na bazie najwyższej jakości surowców, dzięki czemu Twój kolor pozostanie niezmieniony przez lata. Farba dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej wg FAST COLOR SYSTEM.
- Krycie | *****
- Odporność na mycie oraz szorowanie | ****
- Klasa ścieralności | 2
- Minimum LZO | *****
- Farba niechlapiąca
- Czyste kolory | HD Colours
Zastosowanie:
przeznaczona do malowania ścian oraz sufitów wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na wszelkiego typu podłożach mineralnych jak np.: tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, tapety, w tym z włókna szklanego, powierzchnie pokryte powłoką na bazie dyspersji polimerowej.
Dane techniczne:
- pojemność: 10l,
- zużycie: ok. 0,10l/m2,
- czas schnięcia pierwszej warstwy: ok 2 godziny,
- kolor: według palety FAST COLOR SYSTEM,
- ilość warstw: 2.

Nie udało Ci się znaleźć produktu, którym jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami - napisz lub zadzwoń!