Płyty, profile i gładzie
Atlas Gips szpachlowy do spoinowania Stoner 10kg
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Gips szpachlowy do spoinowania bez użycia taśm. Spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych – bez konieczności stosowania dodatkowego zbrojenia w postaci taśm lub flizeliny w przypadku płyt z fabrycznie ukształtowanymi krawędziami.
Charakterystyka:
- elastyczny
- odporny na spękania
- bardzo dobra plastyczność
- wysoka wytrzymałość uzyskanego połączenia
- wzmocniony włóknami
Informacje dodatkowe:
- grubość warstwy do 15 mm
- wytrzymałość na zginanie ≥ 3,0 N/mm2
- czas gotowości do pracy ok. 60 minut
- zastosowanie: na ściany, do wewnątrz
- sposób nanoszenia: paca stalowa gładka szpachelka
- rodzaje podłoży: gipsowe, do miejscowych napraw powierzchni tynków gipsowych, gładzi lub płyt gipsowo-kartonowych
Atlas Gipsar GO! gotowa gładź 18kg
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Atlas Gipsar GO produkt do wykonywania gładzi - na powierzchni ścian i sufitów, wewnątrz budynków oraz całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych.
- GIPSAR GO! produkowany jest jako gotowa masa na bazie spoiw żywicznych, wypełniaczy mineralnych i dodatków modyfikujących.
- Łatwe nakładanie - specjalnie dobrana konsystencja pozwala na łatwą aplikację pacą, wałkiem lub agregatem.
- Możliwość nakładania metodą „mokre na mokre” - kolejną warstwę można nakładać na wstępnie związaną warstwę wcześniejszą, co znacznie skraca czas wykonywanych prac.
- Komfortowy, długi czas obróbki - gładź zaprojektowana tak, by gwarantować komfort pracy wykonawcy; zagładzanie naniesionej na powierzchnię masy można wykonywać bez pośpiechu, a łączenia pól roboczych pozostaną niewidoczne.
- Idealna powierzchnia, bez pęcherzy i kraterów - specjalnie selekcjonowane wypełniacze mineralne o optymalnym uziarnieniu, umożliwią uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni, bez poprawek – już pierwsze zagładzenie piórem nałożonej warstwy daje doskonały finalny efekt.
- Ograniczone pylenie - optymalna twardość pozwala na szlifowanie ręczne i mechaniczne; pył pojawiający się podczas szlifowania nie unosi się po całym pomieszczeniu i nie rozprzestrzenia się poza miejsce obróbki.
- Łatwe malowanie każdym rodzajem farby - satynowa po-wierzchnia i duża odporność na rozmiękanie powoduje, że gładź dobrze współpracuje z powłokami malarskimi, może być malowana farba-mi akrylowymi, lateksowymi i ceramicznymi.
- Zmiana koloru gładzi podczas wysychania umożliwia kontrolę postępu prac.
Atlas Gładź Gipsar Plus 20kg
Dostępność: u dostawcy
Wysyłka w: do 3 dni roboczych
Biała gładź gipsowa Gipsar PLUS
Służy do wykonywania gładzi gipsowych na ścianach i sufitach. Wypełnia niewielkie ubytki na ścianach i sufitach, może być używany do naprawiania powierzchni przed wykonaniem gładzi.
Charakterystyka:
- zwiększona twardość
- plastyczny podczas aplikacji
- aplikacja mechaniczna
- tworzy mocne i stabilne podłoże
Informacje dodatkowe:
- zużycie: 1 kg/1 m2/1 mm grubości
- grubość warstwy: ok. 2 mm
- zastosowanie: na ściany, do wewnątrz
- sposób nanoszenia: paca stalowa gładka, agregat do ścian, natrysk
- rodzaje podłoży: beton, gazobeton, gips, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe
- rodzaje warstw wykończeniowych: powłoki malarskie oraz tapety
Atlas Gładź polimerowa GTA 18kg
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
ATLAS GTA produkowana jest jako masa na bazie spoiw żywicznych, wypełniaczy mineralnych i dodatków modyfikujących.
ATLAS GTA służy do:
- wykonywania gładzi na powierzchniach ścian i sufitów, wewnątrz budynków,
- całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych,
- spoinowania płyt gipsowo - kartonowych z użyciem taśmy.
- idealnie biała, idealnie gładka - selekcjonowane śnieżnobiałe wypełniacze mineralne o optymalnym uziarnieniu umożliwiają uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni bez poprawek
- optymalna konsystencja do nakładania i profilowania - specjalne dobrane parametry reologiczne pozwalają na łatwą aplikację pacą, wałkiem i agregatem; gładź idealnie się profiluje, pozwala uzyskać gładką powierzchnię już od pierwszego zaciągnięcia
- szybka aplikacja wałkiem – wyjątkowa konsystencja oraz wydłużony czas otwarty pozwalają na komfortową aplikację wałkiem w krótkim czasie; gładź równomiernie się rozprowadza i nie chlapie
- wytrzymała i elastyczna - elastyczne wiązania polimerowe zapewniają wysoką przyczepność i odporność na pękanie szpachlowanych powierzchni
- wszystkie poziomy szpachlowania gipsowego: PSG1(Q1), PSG2(Q2), PSG3(Q3), PSG4(Q4); do spoinowania płyt g-k z użyciem taśm zbrojących i całopowierzchniowego szpachlowania
- bezpieczna aplikacja drugiej warstwy „mokre na mokre” - skrócenie czasu realizacji i minimalne ryzyko powstawania pęcherzy
- obróbka „na mokro” - wygładzanie na mokro umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni bez pylenia, pozwala na szybkie i czyste realizowanie prac remontowych
- do szlifowania ręcznego i mechanicznego - uzyskiwana twardość pozwala na łatwą obróbkę powierzchni, zarówno ręcznie, jak i mechanicznie.
Atlas Hydroband 3G narożnik wewnętrzny
Dostępność: spodziewana dostawa
Atlas Hydroband 3G narożnik zewnętrzny
Dostępność: spodziewana dostawa
Atlas Hydroband 3G taśma 125mm
Dostępność: spodziewana dostawa
Atlas Hydroband 3G taśma 125mm - 10mb
Dostępność: spodziewana dostawa
Atlas Hydroband 3G taśma 125mm - 50mb
Dostępność: spodziewana dostawa
Atlas Hydroband 3G taśma 250mm - 10mb
Dostępność: spodziewana dostawa
Distyk Poliester SF kotwa chemiczna bez styrenu 300ml
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Distyk Saurus Glue Crystal UV bezbarwny 280ml
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Distyk Saurus Glue Hight Tack antracyt 290ml
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Hartowany gwóźdź murarski, trzonek moletowany, łeb z zespoloną podkładką, połyskowo ocynkowany.
Charakterystyka:
- wytwarzane przez światowego lidera w produkcji gwoździ murarskich
- wysokowęglowa stal hartowana termicznie (twardość 50-54 HRC)
- bardzo wysoka elastyczność (kąt ugięcia do 90°)
- ocynkowane połyskowo dla lepszej ochrony antykorozyjnej
- hartowane i odpuszczane na najnowocześniejszej linii do ciągłego, automatycznego
hartowania stali pod ścisłą kontrolą procesu technologicznego
- rowkowanie na trzonku dodatkowo wzmacnia mocowanie
- szeroki zakres rozmiarów
- bezpieczeństwo gwarantowane predykatem SEC
Informacje dodatkowe:
- podłoże: beton, cegła, twarde i miękkie drewno
Distyk Saurus Glue Hight Tack biały 290ml
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Fast Gładź szpachlowa G1 20kg
Dostępność: w magazynie | 10 - 20 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Fast Masa szpachlowa A1 19kg
Dostępność: w magazynie | 5 - 10 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Fast Masa szpachlowa dwufunkcyjna A2 9kg
Dostępność: w magazynie | do 5 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Norgips Płyta gips karton ognioochronna 1200mm x 2600mm
Dostępność: produkt w magazynie
Płyta OSB 1250mm x 2500mm #10mm
Dostępność: spodziewana dostawa
Płyta OSB 1250mm x 2500mm #12mm
Dostępność: spodziewana dostawa
Płyta OSB 1250mm x 2500mm #15mm
Dostępność: spodziewana dostawa
Płyta OSB 1250mm x 2500mm #18mm
Dostępność: spodziewana dostawa
Płyta OSB 1250mm x 2500mm #22mm
Dostępność: spodziewana dostawa
Rawlplug Kołek ramowy FF1 stożkowy Ø8x 80mm - 50szt
Dostępność: u dostawcy
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Kontakt
Nie udało Ci się znaleźć produktu, którym jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami - napisz lub zadzwoń!



